• «1 ЕТАП - Великі Береги»
    «1 ЕТАП - Великі Береги»
    Старт 09-11-2023. Водойма "Великі Береги". За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «2 ЕТАП - Підкова»
    «2 ЕТАП - Підкова»
    Старт 10-05-2024. Водойма "Підкова". За спійманого коропа чи амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Кар-Тар»
    «3 ЕТАП - Кар-Тар»
    Старт 07-06-2024. Водойма "Кар-Тар". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Карпич»
    «4 ЕТАП - Карпич»
    Старт 12-07-2024. Водойма "Карпич". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Доброгостів»
    «5 ЕТАП - Доброгостів»
    Старт 04-08-2024. Водойма "Доброгостів". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «6 ЕТАП - Острів»
    «6 ЕТАП - Острів»
    Старт 23-08-2024. Водойма "Кар Тар". За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «FINAL BATTLE - Кунка»
    «FINAL BATTLE - Кунка»
    Старт 13-09-2024. Водойма "Кунка". За спійманого коропа або амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.

1 етап турніру - «Етап 1»

Етап 1

Коропове озеро

«ВЕЛИКІ БЕРЕГИ»

BIG-Fish

16.88 kg

Trophies – total weight

198.00 kg

К-сть Команд: 17\21
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 4200 uah
  • Кількість місць: 21
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 21.04.2023 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 21.04.2023 - 18:00
  • Фініш: 23.04.2023 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман B \ 6
2 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв C \ 2
3 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як C \ 6
4 Команда «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда C \ 1
5 Команда «ДКК STZ» Іван Лужняк Юрій Шологон B \ 2
6 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний B \ 4
7 Команда «Feeder Fishing Fans» Яник Жидик Яник Жидик A \ 1
8 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Станіслав Сокол A \ 5
9 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко B \ 3
10 Команда «BBH» Василь Кіш Андрій Кім B \ 1
11 Команда «SDS Team» Олександр Екман Денис Пантьо A \ 4
12 Команда «incognito» Захар Дружинин Федір Шиц C \ 3
13 Команда «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін C \ 5
14 Команда «No Limit» Юра Якубець Флоріан Мондик C \ 4
15 Команда «Gold Fish» Жолт Побранскі Бертолон Попович B \ 5
16 Команда «xXx» Іштван Пейчі Іштван Казмер A \ 3
17 Команда «Green Carp» Kriszti Varga Krisztian Адам Барта A \ 2