• «1 ЕТАП - Ріід»
    «1 ЕТАП - Ріід»
    Старт 29-04-2022. Водойма "Ріід". За спійманого коропа або амура вагою більше "визначається" кг -1 бал до загального результату.
  • «2 ЕТАП - Підкова»
    «2 ЕТАП - Підкова»
    Старт 20-05-2022. Водойма "Підкова". За спійманого коропа чи амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 17-06-2022. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура вагою більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Прилбичі»
    «4 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 08-07-2022. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Великі Береги»
    «5 ЕТАП - Великі Береги»
    Старт 05-08-2022. Водойма "Великі Береги". За спійманого коропа або амура вагою більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «6 ЕТАП - Карпич»
    «6 ЕТАП - Карпич»
    Старт 26-08-2022. Водойма "Карпич". За спійманого коропа або амура вагою більше 12 кг -1 бал до загального результату.
  • «FINAL BATTLE - Новий»
    «FINAL BATTLE - Новий»
    Старт 23-09-2022. Водойма "Новий". За спійманого коропа або амура вагою більше 12 кг -1 бал до загального результату.

6 етап турніру - «Етап 6»

Етап 6

Коропове озеро

«КАРПИЧ»

BIG-Fish

13.60 kg

Trophies – total weight

163.00 kg

К-сть Команд: 21\21
60% Complete

Умови нарахування бонусів

За спійманого коропа чи амура більше 12 кг -1 бал до загального результату.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 4200 uah
  • Кількість місць: 21
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 26.08.2022 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 26.08.2022 - 18:00
  • Фініш: 28.08.2022 - 12:00
  • Нагородження: 14:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Старая Ондатра» Юрій Черніков Михайло Черніков
2 Команда «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман
3 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв
4 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско
5 Команда «Два Кабана» Андрій Саюшев Ігор Нікітін
6 Команда «Адреналин» Сергій Бачинський Шевчук Євгеній
7 Команда «CarpCool » Євгеній Лавренов Олег Вініченко
8 Команда «Sound Squid» Юрій Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як
9 Команда «Family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян
10 Команда «Fenix Team» Сергiй Ропчан Олександр Співак
11 Команда «T.U.Z.» Ярослав Ульяніцький Георгій Золотов
12 Команда «Два Карася» Любомир Леськів Василь Цьотар
13 Команда «Anglers» Олександр Терещенко Володимир Керничний
14 Команда «КарпМіКС-Домінант » Максим Чередніченко Костянтин Гелюненко
15 Команда «Black Carp» Дмитро Радушинський Роман Зименко
16 Команда «Airhook» Василь Хтей Володимир Сикунда
17 Команда «Fishbones» Юрій Доценко Сергей Тарановский
18 Команда «Sly Anglers» Віталій Сокол Артем Чмирьов
19 Команда «STR» Александр Рабинюк Андрей Майборода
20 Команда «Carp Gear» Юрий Левицкий Максим Назаренко
21 Команда «SLP TEAM» Микита Сліпченко Олександр Тонкаль

Команди в резерві

22 Команда «Grandcarp » Володимир Заставський Вадим Гунько
23 Команда «Secret Carp Style» Сергій Ковтун Олександр Тимофєєв
24 Команда «Хмельницькі линки» Андрій Волик Олександр Король
25 Команда «Zt feeder team» Maксим Кузьміч Максим Липко
26 Команда «Гараж» Олександр Сіренко Віталій Ніколайчук
27 Команда «CNR-FISHING» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін
28 Команда «Zt Feeder team II» Юрій Нідзельський Костянтин Лавріненко