• «1 ЕТАП - Rober-To»
    «1 ЕТАП - Rober-To»
    Cтарт 2019-04-19. Водойма "Rober-To". За коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «2 ЕТАП - ВОВКОВЕ»
    «2 ЕТАП - ВОВКОВЕ»
    Старт 2019-05-17. Водойма "Вовкове". За коропа більше 12 кг -1 бал до загального результату
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2019-06-21. Водойма "Мар'євка". За коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату
  • «4 ЕТАП - Кричевичі»
    «4 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2019-07-05. Водойма "Кричевичі". За коропа чи амура більше 11 кг -1 бал до загального результату
  • «5 ЕТАП - Підкова»
    «5 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2019-07-26. Водойма "Підкова". За коропа чи амура більше 11 кг -1 бал до загального результату
  • «6 ЕТАП - Крута Балка»
    «6 ЕТАП - Крута Балка»
    Старт 2019-08-16. Водойма "Крута Балка". За коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату
  • «Final Battle - 2019»
    «Final Battle - 2019»
    Старт 2019-09-13. Водойма "Орлеан". Участь беруть 30 перших команд по загальному результату року.

7 етап турниру «Final Battle 2019»

Final Battle 2019

Коропове озеро

«ОРЛЕАН»

BIG-Fish

21.00 kg

Trophies – total weight

523.00 kg

К-сть Команд: 22\30
60% Complete

Умови нарахування бонусів

Водойма "Орлеан". Участь беруть 30 перших команд за- гального рейтингу. За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал.

Розмір внеску та розклад

  • Вступний внесок: 2800 uah
  • Кількість місць: 30
  • Склад команди: 2 спортсмена
  • Прибуття на водойму: 13.09.2019 до 12:00
  • Жеребкування: 13:00
  • Вхід до сектору: 14:00
  • Старт: 13.09.2019 - 18:00
  • Фініш: 15.09.2019 - 12:00
  • Нагородження: 13:00

Зареєстровані команди

Команда Учасник 1 Учасник 2 Зона\Сектор
1 Команда «Трофей» Максим Сальнік Тарас Чихман C \ 6
2 Команда «АСи» Артем Прийменко Сергiй Арутюнян A \ 4
3 Команда «Amur Rivne» Віталій Тищук Павло Копнін B \ 3
4 Команда «Arctic Fox» Андрій Будник Дмитро Шаламай B \ 6
5 Команда «Е-95» Сергiй Турчiнов Валерій Ананьєв A \ 2
6 Команда «Geofish» Євген Майборода Андрій Кліско C \ 4
7 Команда «Hanter» Юрій Кот Костянтин Одінцов B \ 7
8 Команда «CNR Fishing» Вячеслав Спольніков Сергій Гугін B \ 8
9 Команда «Sound Squid» Юра Прокоп'юк Віталій Гадуп‘як A \ 1
10 Команда «FUN FISHING CARP» Андрій Саюшев Віталій Сокол A \ 3
11 Команда «FeederStrike» Віталій Семенюк Евгений Буглак B \ 2
12 Команда «Chilli Peppers» Андрій Наумчук Геннадій Вознюк C \ 5
13 Команда «RF team» Костянтин Давидчук Василій Грамушняк C \ 3
14 Команда «Carp Extreme Dnepr » Сергiй Денисенко Юрій Васецький B \ 1
15 Команда «КаРпМіКс» Максим Чередніченко Олександр Терещук B \ 4
16 Команда «ЖКК АДРЕНАЛІН» Сергій Бачинський Андрій Кабанов C \ 7
17 Команда «Хмельницькі линки» Олександр Король Андрій Волик A \ 5
18 Команда «ДВА-КАРАСЯ» Любомир Леськів Василь Цьотар A \ 6
19 Команда «КарпМетод» Сергій Беденюк Роман Маймур B \ 5
20 Команда «Барракуда» Валентин Абрамчук Ігор Волошин A \ 7
21 Команда «family» Роман Штурипіта Вардан Мгламян C \ 1
22 Команда «Файна компанія» Олег Антонюк Дмитро Хоміч C \ 2