• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Призери - 5 етап «Етап 5»

Місце Команда Зона\Сектор Спіймано Середня вага Big-Fish Загальна вага
1 «Sound Squid» B\6 16 6,479 14,280 103,660
2 «РК Кричевичі» A\8 11 5,216 7,020 57,380
3 «Zt feeder team» C\3 6 6,663 13,260 39,980
Big-Fish «Arctic Fox» B\1 14 5,714 15,020 80,080
1 Місце \ 7000
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
2 Місце \ 6000
«РК Кричевичі»
Роман Івасишин
Ігор Івасишин
3 Місце \ 5000
«Zt feeder team»
Maксим Кузьміч
Юрій Нідзельський
Big-Fish \ Приз
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

ЗОНА «A» - 5 етап «Етап 5»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна вага
1 «РК Кричевичі» 8 1 - 4,600 5 - 23,840 0 - 0 5 - 28,940 7,020 11 - 57,380
2 «Barracuda» 1 2 - 12,280 4 - 17,100 1 - 5,440 2 - 9,940 9,620 9 - 44,760
3 «Amur Rivne» 11 5 - 19,940 1 - 6,220 1 - 8,760 0 - 0 8,760 7 - 34,920
4 «Вікторія» 12 0 - 0 0 - 0 3 - 20,300 0 - 0 7,560 3 - 20,300
5 «FISH SPORT BROTHERS» 6 3 - 14,120 0 - 0 0 - 0 1 - 4,840 6,000 4 - 18,960
6 «Great Fishing RV» 3 0 - 0 1 - 7,400 1 - 8,160 0 - 0 8,160 2 - 15,560
7 «Hi-Tech» 10 0 - 0 0 - 0 1 - 14,820 0 - 0 14,820 1 - 14,820
8 «Feeder fishing fans» 7 0 - 0 1 - 7,660 0 - 0 0 - 0 7,660 1 - 7,660
9 «Хмельницькі линки» 9 1 - 5,380 0 - 0 1 - 1,020 0 - 0 5,380 2 - 6,400
10 «Carp Elit» 5 0 - 0 0 - 0 1 - 5,120 0 - 0 5,120 1 - 5,120
11 «Трофей» 2 0 - 0 1 - 1,000 0 - 0 0 - 0 1,000 1 - 1,000
12 «CarpStar» 4 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «A»
«Barracuda»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
2 місце \ Зона «A»
«Amur Rivne»
Віталій Тищук
Павло Копнін
3 місце \ Зона «A»
«Вікторія»
Андрій Заяць
Володимир Матвійчук
Big-Fish
«Hi-Tech»
Олександр Осадчук
Андрій Осадчук

ЗОНА «B» - 5 етап «Етап 5»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна вага
1 «Sound Squid» 6 4 - 27,560 3 - 13,260 7 - 51,280 2 - 11,560 14,280 16 - 103,660
2 «CNR-FISHING» 2 5 - 33,080 5 - 33,760 0 - 0 5 - 23,040 10,280 15 - 89,880
3 «Arctic Fox» 1 1 - 5,720 7 - 33,560 4 - 21,520 2 - 19,280 15,020 14 - 80,080
4 «Е-95» 4 1 - 4,960 3 - 20,140 2 - 18,460 5 - 23,700 12,860 11 - 67,260
5 «Fishing Time» 3 0 - 0 4 - 18,080 2 - 8,460 3 - 19,980 9,660 9 - 46,520
6 «Старая ондатра» 10 1 - 8,620 0 - 0 0 - 0 1 - 9,420 9,420 2 - 18,040
7 «Anglers» 9 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 14,860 14,860 1 - 14,860
8 «DarkCarp 21» 5 0 - 0 0 - 0 2 - 5,700 1 - 5,180 5,180 3 - 10,880
9 «КарпМіКС-Домінант» 8 0 - 0 0 - 0 2 - 5,800 1 - 4,200 4,540 3 - 10,000
10 «Восточный Карп» 11 0 - 0 0 - 0 1 - 8,140 0 - 0 8,140 1 - 8,140
11 «На гачку» 7 1 - 5,440 0 - 0 0 - 0 0 - 0 5,440 1 - 5,440
12 «Ку - Ку» 12 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «B»
«CNR-FISHING»
Вячеслав Спольніков
Сергій Гугін
2 місце \ Зона «B»
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай
3 місце \ Зона «B»
«Е-95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
Big-Fish
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

ЗОНА «C» - 5 етап «Етап 5»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна вага
1 «Zt feeder team» 3 1 - 7,300 1 - 3,400 4 - 29,280 0 - 0 13,260 6 - 39,980
2 «КарпМетод» 9 0 - 0 2 - 11,760 0 - 0 1 - 7,380 7,380 3 - 19,140
3 «family» 2 2 - 5,340 0 - 0 1 - 1,800 0 - 0 4,700 3 - 7,140
4 «Фенікс Львів» 8 0 - 0 1 - 6,260 0 - 0 1 - 0,560 6,260 2 - 6,820
5 «Krakin» 11 0 - 0 1 - 6,660 0 - 0 0 - 0 6,660 1 - 6,660
6 «Трапер-Адреналін» 4 1 - 1,360 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1,360 1 - 1,360
10 «ВВН croco» 12 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
10 «PELIKAN» 1 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
10 «Fishbones» 10 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
10 «RF team» 7 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
10 «FeederStrike» 6 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
10 «ДВА КАРАСЯ» 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «C»
«КарпМетод»
Сергій Беденюк
Євген Нескоромний
2 місце \ Зона «C»
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
3 місце \ Зона «C»
«Фенікс Львів»
Андрій Возняк
Костя Угненко
Big-Fish
«Zt feeder team»
Maксим Кузьміч
Юрій Нідзельський