• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Призери - 6 етап «6 Етап»

Місце Команда Зона\Сектор Спіймано Середня вага Big-Fish Загальна вага
1 «CarpSpot - Е 95» B\2 17 6,876 19,280 116,900
2 «CARP PRO» A\4 54 1,514 11,640 81,780
3 «Carp Classic Dnepr» C\6 35 1,082 1,380 37,860
Big-Fish «CarpSpot - Е 95» B\2 17 6,824 19,280 116,900
1 Місце \ 5000 грн
«CarpSpot - Е 95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов
2 Місце \ 4000 грн
«CARP PRO»
Алік Таранов
Олексій Пугач
3 Місце \ 3000 грн
«Carp Classic Dnepr»
Сергiй Денисенко
Юрій Васецький
Big-Fish \ Приз
«CarpSpot - Е 95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов

ЗОНА «A» - 6 етап «6 Етап»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна вага
1 «CARP PRO» 4 11 - 18,020 9 - 11,600 18 - 32,480 16 - 19,680 11,640 54 - 81,780
2 «IBIS-PRO» 5 6 - 8,440 3 - 3,860 7 - 12,600 15 - 26,680 7,580 31 - 51,580
3 «ИНТЕРКОМ» 3 3 - 10,600 1 - 7,140 5 - 17,480 4 - 5,180 8,600 13 - 40,400
4 «Трофей» 7 2 - 2,460 3 - 15,780 3 - 8,700 5 - 12,580 13,000 13 - 39,520
5 «1st Capital» 6 7 - 10,320 1 - 1,320 5 - 9,320 12 - 16,120 4,220 25 - 37,080
6 «Born2Fish» 1 0 - 0 0 - 0 2 - 11,700 0 - 0 6,380 2 - 11,700
7 «Haldorado-Днепр» 2 1 - 0,980 1 - 1,240 1 - 7,260 1 - 0,860 7,260 4 - 10,340
1 місце \ Зона «A»
«IBIS-PRO»
Олексій Свириденко
Ніко Бердзенішвілі
2 місце \ Зона «A»
«ИНТЕРКОМ»
Volodymyr Kadurin
Сергей Вирченко
3 місце \ Зона «A»
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман
Big-Fish
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман

ЗОНА «B» - 6 етап «6 Етап»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна вага
1 «CarpSpot - Е 95» 2 7 - 17,640 2 - 26,320 7 - 62,240 1 - 10,700 19,280 17 - 116,900
2 «Барракуда» 4 2 - 11,520 5 - 5,680 1 - 1,080 6 - 16,080 9,780 14 - 34,360
3 +2 «3K Baits» 5 12 - 14,940 10 - 9,920 1 - 0,580 4 - 5,620 1,600 27 - 31,060
4 -1 «FUNFISHING» 6 2 - 14,080 1 - 1,000 2 - 8,480 5 - 5,700 7,300 10 - 29,260
5 -1 «Arctic Fox» 3 0 - 0 0 - 0 2 - 28,280 1 - 0,960 15,980 3 - 29,240
6 «Клёвое Место» 1 5 - 5,960 0 - 0 0 - 0 1 - 1,260 1,260 6 - 7,220
1 місце \ Зона «B»
«Барракуда»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
2 місце \ Зона «B»
«3K Baits»
Юрий Толок
Руслан Захаренко
3 місце \ Зона «B»
«FUNFISHING»
Андрій Саюшев
Віталій Сокол
Big-Fish
«CarpSpot - Е 95»
Валерій Ананьєв
Сергiй Турчiнов

ЗОНА «C» - 6 етап «6 Етап»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна вага
1 «Carp Classic Dnepr» 6 4 - 4,560 3 - 2,460 8 - 8,180 20 - 22,660 1,380 35 - 37,860
2 «FLAGMAN FLAT MASTERS» 5 4 - 4,580 5 - 5,460 1 - 1,480 5 - 5,380 1,480 15 - 16,900
3 «ZEMEX Ukraine» 4 1 - 1,220 0 - 0 1 - 4,440 5 - 3,480 4,440 7 - 9,140
4 +1 «TECHNO CARP TEAM» 3 5 - 6,240 0 - 0 0 - 0 3 - 2,840 1,250 8 - 9,080
5 -1 «Черная Борода ZP» 2 0 - 0 0 - 0 1 - 6,420 0 - 0 6,420 1 - 6,420
6 «BRIZEX» 1 1 - 1,100 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1,100 1 - 1,100
1 місце \ Зона «C»
«FLAGMAN FLAT MASTERS»
Евгений Буглак
Віталій Семенюк
2 місце \ Зона «C»
«ZEMEX Ukraine»
Олександр Сивоконь
Владимир Цапко
3 місце \ Зона «C»
«TECHNO CARP TEAM»
Андрій Кабанов
Сергій Бачинський
Big-Fish
«Черная Борода ZP»
Александр Гордеев
Антон Емельянов