• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-06-18. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-07-16. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-07-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Призери - 8 етап «Угорщина-Україна»

Місце Команда Зона\Сектор Спіймано Середня вага Big-Fish Загальна
вага
1 «family» B\10 19 7,725 12,140 146,780
2 «Devil CT» A\9 17 5,813 11,360 98,820
3 «CNR Fishing» B\1 13 7,323 9,860 95,200
Big-Fish «Arctic Fox» B\6 4 9,500 14,640 38,800
1 Місце \  
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
2 Місце \  
«Devil CT»
participant 2
Dávid Palládi
3 Місце \  
«CNR Fishing»
Вячеслав Спольніков
Сергій Гугін
Big-Fish \ Приз
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

ЗОНА «A» - 8 етап «Угорщина-Україна»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «Devil CT» 9 5 - 16,040 8 - 50,300 2 - 15,340 2 - 17,140 11,360 17 - 98,820
2 «Fönix CT» 5 5 - 45,980 0 - 0 2 - 18,880 2 - 13,420 10,180 9 - 78,280
3 «Speed Carp Team» 1 0 - 0 6 - 30,520 2 - 13,460 1 - 6,520 9,580 9 - 50,500
4 «Lazok Team» 6 1 - 12,540 3 - 25,940 0 - 0 1 - 8,860 13,380 5 - 47,340
5 «Кöltő Hajdu CT» 3 2 - 16,360 2 - 17,420 0 - 0 0 - 0 9,700 4 - 33,780
6 «X TRAiL Carp Team» 4 0 - 0 2 - 11,760 0 - 0 0 - 0 10,580 2 - 11,760
7 «Z Co Team» 2 0 - 0 3 - 10,300 0 - 0 0 - 0 9,460 3 - 10,300
8 «Pop Py Team» 8 0 - 0 0 - 0 1 - 8,640 0 - 0 8,640 1 - 8,640
10 «Kozma Team» 10 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
10 «Diego Kisvárda» 7 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «A»
«Fönix CT»
Viktor Domokos
György Gracsin
2 місце \ Зона «A»
«Speed Carp Team»
Péter Nagy
Sándor Nagy
3 місце \ Зона «A»
«Lazok Team»
participant 2
Lazók Sándor
Big-Fish
«Lazok Team»
participant 2
Lazók Sándor

ЗОНА «B» - 8 етап «Угорщина-Україна»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «family» 10 8 - 69,840 8 - 58,360 3 - 18,580 0 - 0 12,140 19 - 146,780
2 «CNR Fishing» 1 1 - 7,260 4 - 32,300 3 - 15,260 5 - 40,380 9,860 13 - 95,200
3 «Sound Squid» 2 2 - 2,180 6 - 45,140 1 - 11,220 1 - 6,760 12,420 10 - 65,300
4 «ЖКК АДРЕНАЛІН» 9 2 - 13,140 2 - 19,080 1 - 9,140 1 - 10,340 13,980 6 - 51,700
5 «Geofish» 3 2 - 14,600 3 - 20,960 1 - 7,860 0 - 0 10,560 6 - 43,420
6 «Arctic Fox» 6 3 - 28,320 0 - 0 1 - 10,480 0 - 0 14,640 4 - 38,800
7 «Е-95» 7 4 - 18,560 1 - 7,220 0 - 0 0 - 0 10,180 5 - 25,780
8 «FeederStrike» 5 2 - 9,200 1 - 8,560 0 - 0 0 - 0 8,560 3 - 17,760
9 «КарпМетод» 4 0 - 0 2 - 12,500 0 - 0 0 - 0 7,320 2 - 12,500
10 «АСи» 8 1 - 0,900 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0,900 1 - 0,900
1 місце \ Зона «B»
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
2 місце \ Зона «B»
«ЖКК АДРЕНАЛІН»
Андрій Кабанов
Сергій Бачинський
3 місце \ Зона «B»
«Geofish»
Євген Майборода
Андрій Кліско
Big-Fish
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай