• «2 ЕТАП - Кричевичі»
    «2 ЕТАП - Кричевичі»
    Старт 2021-03-28. Водойма "Кричевичі". За спійманого коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «3 ЕТАП - Мар'євка»
    «3 ЕТАП - Мар'євка»
    Старт 2021-16-17. Водойма "Мар'євка". За спійманого коропа чи амура більше 15 кг -1 бал до загального результату.
  • «4 ЕТАП - Підкова»
    «4 ЕТАП - Підкова»
    Старт 2021-08-30. Водойма "Підкова". За спій-маного коропа чи амура більше 13 кг -1 бал до загального результату.
  • «5 ЕТАП - Орлеан»
    «5 ЕТАП - Орлеан»
    Старт 2021-08-20. Водойма "Орлеан". За спійманого коропа чи амура більше 10 кг -1 бал.
  • «6 ЕТАП - Прилбичі»
    «6 ЕТАП - Прилбичі»
    Старт 2021-09-10. Водойма "Прилбичі". За спійманого коропа або амура вагою більше 13 кг -1 бал до загального результату.

Призери - 4 етап «4 Етап»

Місце Команда Зона\Сектор Спіймано Середня вага Big-Fish Загальна
вага
1 «Sound Squid» C\1 47 4,490 17,740 211,020
2 «ЖКК АДРЕНАЛІН» B\6 17 5,981 12,280 101,680
3 «Arctic Fox» A\3 9 5,704 8,040 51,340
Big-Fish «Sound Squid» C\1 47 4,489 17,740 211,020
1 Місце \ 7000
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як
2 Місце \ 6000
«ЖКК АДРЕНАЛІН»
Андрій Кабанов
Сергій Бачинський
3 Місце \ 5000
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай
Big-Fish \ Приз
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як

ЗОНА «A» - 4 етап «4 Етап»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «Arctic Fox» 3 0 - 0 1 - 4,340 4 - 27,220 4 - 19,780 8,040 9 - 51,340
2 «family» 4 1 - 6,640 6 - 24,360 0 - 0 0 - 0 6,640 7 - 31,000
3 «FUN FISHING CARP» 7 0 - 0 1 - 5,380 3 - 14,940 1 - 4,080 5,600 5 - 24,400
4 «INCOGNITO» 8 0 - 0 1 - 4,560 1 - 6,280 0 - 0 6,280 2 - 10,840
5 «Hanter» 2 0 - 0 0 - 0 0 - 0 1 - 4,660 4,000 1 - 4,660
6 «Яворів Інтернаціонал» 1 0 - 0 0 - 0 2 - 2,580 0 - 0 1,360 2 - 2,580
8 «Актів Львів» 6 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
8 «Вікторія» 5 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 - 0 0 0 - 0
1 місце \ Зона «A»
«family»
Роман Штурипіта
Вардан Мгламян
2 місце \ Зона «A»
«FUN FISHING CARP»
Андрій Саюшев
Віталій Сокол
3 місце \ Зона «A»
«INCOGNITO»
Денис Пантьо
Олександр Екман
Big-Fish
«Arctic Fox»
Андрій Будник
Дмитро Шаламай

ЗОНА «B» - 4 етап «4 Етап»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «ЖКК АДРЕНАЛІН» 6 2 - 10,240 8 - 53,600 5 - 25,860 2 - 11,980 12,280 17 - 101,680
2 «Барракуда» 3 0 - 0 2 - 11,460 5 - 32,900 4 - 12,300 9,960 11 - 56,660
3 «Трофей» 7 7 - 19,870 1 - 0,920 5 - 27,940 1 - 1,020 7,360 14 - 49,750
4 «RF team» 1 0 - 0 2 - 13,720 1 - 8,060 3 - 23,520 9,180 6 - 45,300
5 «Geofish» 4 0 - 0 3 - 25,900 2 - 5,820 3 - 12,920 10,640 8 - 44,640
6 «FISH SPORT BROTHERS» 8 0 - 0 2 - 10,060 2 - 11,960 0 - 0 8,980 4 - 22,020
7 «ДВА-КАРАСЯ» 5 0 - 0 1 - 5,060 2 - 8,800 1 - 4,020 5,060 4 - 17,880
8 «BBH» 2 0 - 0 0 - 0 1 - 5,480 0 - 0 5,480 1 - 5,480
1 місце \ Зона «B»
«Барракуда»
Ігор Волошин
Валентин Абрамчук
2 місце \ Зона «B»
«Трофей»
Максим Сальнік
Тарас Чихман
3 місце \ Зона «B»
«RF team»
Костянтин Давидчук
Василій Грамушняк
Big-Fish
«ЖКК АДРЕНАЛІН»
Андрій Кабанов
Сергій Бачинський

ЗОНА «C» - 4 етап «4 Етап»

Місце Команда Сектор 1 2 3 4 Big-Fish Загальна
вага
1 «Sound Squid» 1 17 - 52,400 18 - 102,580 7 - 34,360 5 - 21,680 17,740 47 - 211,020
2 «FeederStrike» 4 9 - 42,400 4 - 24,620 2 - 9,620 0 - 0 8,520 15 - 76,640
3 «Amur Rivne» 6 3 - 15,580 3 - 11,760 4 - 12,940 2 - 13,640 8,680 12 - 53,920
4 «Wild Carp Rivne» 2 3 - 17,080 4 - 21,560 2 - 4,340 0 - 0 10,780 9 - 42,980
5 «Файна компанія» 3 9 - 37,280 2 - 4,320 0 - 0 0 - 0 7,720 11 - 41,600
6 «Secret Carp Style» 7 2 - 4,940 0 - 0 2 - 9,300 2 - 10,820 7,400 6 - 25,060
7 «Е-95» 5 1 - 4,360 0 - 0 1 - 4,240 0 - 0 4,360 2 - 8,600
1 місце \ Зона «C»
«FeederStrike»
Евгений Буглак
Віталій Семенюк
2 місце \ Зона «C»
«Amur Rivne»
Віталій Тищук
Павло Копнін
3 місце \ Зона «C»
«Wild Carp Rivne»
Олександр Тойменцов
Дмитро Крушевський
Big-Fish
«Sound Squid»
Юрій Прокоп'юк
Віталій Гадуп‘як